Про компанію

Фармацевтична компанія ТОВ «НВК «Екофарм» заснована в 1998 році.

Місія «НВК «Екофарм» — забезпечити людей створеними з рослинної сировини лікарськими препаратами, ефективність і добра переносимість яких доведена в доклінічних і клінічних дослідженнях.
Сьогодні на ринку представлені такі оригінальні лікарські препарати, розроблені ТОВ «НВК «Екофарм»: ПРОТЕФЛАЗІД® (краплі), ПРОТЕФЛАЗІД® (супозиторії), ІМУНОФЛАЗІД® (сироп), ФЛАВОВІР® (сироп).

Компанія працює над отриманням нових лікарських форм, не припиняючи дослідження вже існуючих препаратів. Фахівці «Екофарм» вивчають можливості їх застосування в різних сферах медицини. Участь в дослідженні лікарських препаратів компанії «Екофарм» взяло більше 11 тисяч осіб.

Детально з науково-практичними роботами та клінічними дослідженнями при лікуванні захворювань, викликаних вірусами, можна ознайомитися у розділі «Наука».

Основне завдання Департаменту виробництва лікарських засобів ТОВ «НВК «Екофарм» – виробництво лікарських препаратів відповідно до вимог належної фармацевтичної практики (GMP). Використання сучасного фармацевтичного обладнання і системи суворого контролю технологічних параметрів на всіх етапах виробництва дозволяють випускати продукцію, що відповідає світовим стандартам.

Продукція Департаменту виробництва лікарських засобів ТОВ «НВК «Екофарм» надходить на вітчизняний ринок і завойовує міжнародні ринки збуту.