Доброго дня! Причиною кашлю у дитини можуть бути різні. Дуже часто кашель виникає на тлі вірусної інфекції. Препарат Флавовір чинить пряму противірусну дії, усуваючи причину кашлю при вірусі, тим самим полегшуючи стан хворого. Однак препарат не розріджує мокротиння та не володіє протикашльовим ефектом. Тому необхідно проконсультуватися з лікарем для встановлення причини кашлю.

Радимо Вам звернутися до Вашого лікаря!

Бажаємо здоров’я!

Добрый день. Согласно инструкции, дозирование для ребенка от 2 лет с лечебной целью составляет 3 мл два раза в сутки, а с профилактической – половина лечебной дозы — 1,5 мл два раза в сутки.

Здоровья Вам и Вашему малышу!

Доброго дня! Згідно з інструкцією, після першого відкриття контейнера його треба зберігати закритим у захищеному від світла місці не більше 30 діб. Застосовувати після закінчення цього терміну препарат не рекомендується.

Доброго дня! Причиною підвищення температури  у дитини можуть бути багато факторів – прорізання зубів, вірусна чи бактеріальна інфекція, перегрів, стрес та багато інших. Тому, в першу чергу, необхідно точно встановити причину температурної реакції у дитини.

Флавовір – це противірусний засіб прямої дії, показаний до застосування у випадку вірусної інфекції.

Тому ми Вам радимо проконсультуватися з лікарем для визначення причини лихоманки у дитини.

Задать вопрос